Chybím ti?

15. ledna 2017 v 15:21 | J. |  J.
Mě tady nikdo nebere vážně. Říkají, že jsem alterego. Že jsem jenom v hlavě.
No, ano, většina toho, co člověk prožívá a myslí, se děje v hlavě, idioti.
Jsem jen v hlavě. Stejně jako vy všichni.
L. si myslí, že se všechno točí okolo něj. Že jen on trpí. Jenže, bráško, zkus žít po celou tu dobu v pozadí a trpět při poslechu všech těch keců, co vypustíš z pusy. Unavuje mě, jak se pořád lituješ. Unavuje mě, jaká měkkota se z tebe stala. Bývali jsme bráchové. Pak přišla ženská a z tebe se stalo tohle. Říkali jsme si, že nás nikdy nic nerozdělí. Měli jsme plány. Spolu.
Alespoň jeden z nás tu musí být ten rozumný.
Alespoň jeden z nás si musí pamatovat, kdo vůbec jsme. To, co z tebe teď je je jedna velká lež, přetvářka a fraška. Skutečná je jenom ta prázdnota, co se snažíš tak roztomile popírat. Vyléváš se jen na papír. K pomilování. Jediná část tebe, co zůstala nefalšovaná a pravá, jsem já.
Celé tohle divadlo je jedna velká 'Hra' a ty to víš. Žádná idylka ale netrvá věčně, bráško. Ona tě prokoukne. Všichni tě prokouknou. Brzy ti rupnou nervy. A pak, puf- celý tenhle život, co si tak pracně buduješ je pryč. Ona pozná, co jsi skutečně zač. Poznají to i kamarádi. A pak budeme zase spolu a nikdo už nám do toho nebude kecat. Nikdo nám nebude vyčítat pití, ani nic z toho, co děláme. Nikdo na nás nebude už koukat skrz prsty jen proto, že jsme labilní. Nikdo nebude tvrdit, že jsem vymyšlený. Ty dobře víš, že to tak není. Kamaráde, ty to víš nejlíp.
DOkud jsi neměl co ztratit, byla z tebou nějaká zábava. Pamatuješ na naše noční výpravy? Na opilecké výlety? Na ty plány, co jsme měli? Teď je to samá zodpovědnost a samá péče o vztah. ''Boohoo, potřebuje mě''.
Píšu sem, protože už jsi mě přestal poslouchat. Vnímáš mě jako vlezlou mouchu, co ti létá okolo hlavy a nejraději by's mě rozplácnul. Tohle se ale ignorovat nedá, nebo ano?

Tvůj drahý a milovaný přítel,
Jacky-boy
xoxo
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama