poruchy

20. ledna 2017 v 3:00 | L. |  L.
Apatie je blbá. Ale smutek je blbější.
A pokud jsou na menu jen tyto dvě položky, není lepší pojít hlady?

Být psychopatem je nevděčný hořkosladký život a já nevím, jak s ním nakládat. Být chybou v systému je život, který je ve stejné míře opojný a vyjímečný jako je prázdný, nudný a plný nepochopení. Můžu zabít klik lidí chci, vykrásk kolik bank chci, ale nuda mě vždycky dožene. Vždy se po krátkodobé extázi dostanu do chladného bodu ničeho a přiblble pozoruji strop, nebo zeď před sebou, s hlavou plnou otázek, jako je jednoduché 'Proč?', 'Jak?', 'Za jakým účelem?', na které se mi stejně nikdy nedostane odpovědi.
Náš život se může jevit nejlehčí, protože nás nic nestraší, nezajímá a netrápí. Opak je ale pravdou. Maska apatie je jen maskou k překonání toho všeho. Jenom chytrým manévrem. Je to totiž to jediné, co nám to dokáže zjednodušit. Cítím se ublíženě, že zrovna já takhle trpím. Ve stejné míře se ale cítím požehnaně a vyvoleně.
Jsme poruchy, ale jsme to nejlepší, co mohlo tenhle svět potkat. Bez nás by se na světě nedělo nic. Lidi potřebují koukat na televizi. Potřebují číst knihy a potřebují sledovat filmy. A my jsme jejich námětem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama