Bumerang

17. srpna 2017 v 21:45 | J. |  J.
Pocity marnosti, apatie a deprese se vrací jako nějakej zasranej bumerang a já ho s nadějí odhazuju s co největší silou, ale o to úderněji se pak vrátí.
Potřebuju se napít.

Za několik dní poletím poprvé letadlem úplně sám. Žádní kamarádi, žádná rodina, žádná přítelkyně. Jen já, já a moje maličkost. Ještě nikdy jsem si tolik nepřál havárii letadla. Vždycky jsem se cítil trochu provinile, když jsem se za to modlil a v letadle byl se mnou někdo, koho mám rád. Ale teď ne. Chci aby se ta zkurvená kocábka rozlomila vejpůl v co nejvyšší výšce. Nepřipoutám se, jen pro případ, že by se to stalo.
Člověk může být všem ukradený, ale jakmile zemře, všichni si hned začnou vyčítat, že spolu netrávili čas, nebo že se s ním pohádali, než zemřel nebo že na něj nebyli tak hodní, jak by si teď přáli. Do takových aby uhodil blesk. Knihy, umění, nápady a výtvory lidí se taky prodávají nejlíp, když už dotyčný natáhnul brka.
Možná dopíšu svoje veledílo, svojí ''Hru'', úhledně jí vytisknu a zalaminátuju, položím na viditelné místo a pak se uchlastám k smrti nebo tak. Záruka bestselleru, post mortem vydání díla rumem nasáklého a zdrogovaného sebevraha, který byl ještě do toho, světe div se, mentálně chorý!
Humbuk!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama