Lišák

10. srpna 2017 v 5:36 | L. |  L.
Když se můj život asi před rokem nebo dvěma obrátil naruby, vytvořil jsem si nového kamaráda. Říkal jsem mu Andy. Andy byl muž středního věku v otrhaném, ušmudlaném a omšelém kostýmu lišky. Kouřil hodně doutníků, trávy a trochu smrděl, nemyslím, že by ten oblek někdy pral, pil jako duha a vždycky byl nad věcí.
Zasteklo se mi po něm. Byli jsme spolu jen chvíli. Ale i tak mě ten muž dost ovlivnil. Pomohl mi vyrovnat se s těžkou situací, kterou jsem tehdy prožíval. Pomohl mi dát se dohromady. Jeho práce pak skončila a začal chodit míň a míň, dokud nepřestal chodit úplně.
Dneska v noci mě navštívil ve snu. Dali jsme si spolu pár napěchovaných bongů a povídali si.
Dobře, možná to neskončilo jen u toho, ale o tom mluvit nehodlám (spoiler- už vím jaký je to dostat se na další metu s liškou). (Ale u mě to není žádný překvápko. Pamatuješ Jacky, jak jsme se tehdy opili a....?)
Byla to krásná noc. Byl jsem to zase já, vypadal jsem jako starý dobrý L., chybělo mi to. Každopádně, prožívám zase těžký období a ten chlap zkrátka ví co říct. Jednou chci mít taky všechno takhle na háku, jako lišák Andrew.
Snad ho ještě uvidím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama