Ženská sakramentská a to, jak jí miluju

30. října 2017 v 0:10 | L. |  L.
Moje přítelkyně našla můj blog.

A pořád jsme spolu. A snaží se mě pochopit.

Myslím, že si jí ani nezasloužím.

Jak už jsem jednou říkal, ženský dokážou život pěkně zkomplikovat. Ale hlavně kvůli nim zůstává pohromadě. Ale nemluvím tu jenom o ženských, ale o komkoliv, kdo rozhoupá vaši houpačku. Víte, jak to myslim.
Neříkám, že se díky vztahu a důvěře k někomu (poprvé v životě!) můj život najednou obrátil a je ze mě šťastné sluníčko plné naděje. Jenže díky němu mám pro koho žít. A mám někoho, kdo se vůbec obtěžuje se mě snažit pochopit a koho to doopravdy zajímá. A ne z lékařského hlediska (i s takovými jsem se setkal- páni, jo, vážně se zajímám o psachopaty, řekni mi víc! Budu si dělat poznámky! Hrozně mě takový lidi fascinujou!), ale z hlediska lidského, protože jí na mně záleží.
Jak už jsem jednou říkal, nikdo neví, co máte v hlavě a jestli vás ten druhý nechce zardousit ve spánku. Ale o tom je láska. A s tím, co všechno tu píšu, bych si byl, být jí, ještě nejistější. Ale pořád mě miluje. A o tom to vážně je.
A každýho jeho partner občas vytočí doruda. Každej chlap si občas potřebuje postěžovat na ženský, na to jaký jsou a čím nás štvou. Ale všichni s nima pořád jsme. Protože se nedá žít s nima, jenže bez nich je to mnohem horší.

A stojím si za tím, co říkám. Láska je oslabující, zapeklitá, komoplikovaná a občas mě to i vytáčí, jak moc to člověka ovlivňuje. Ale není nakonec to jediný dobrý, co tu máme? Že máme někoho, kdo trpí stejně jako my a navzájem se snažíme to utrpení zmírnit?

Já nejsem romantik. Ale nejsem ani slepej. A co vidim je to, že díky ní jsem pořád tady. I když mám občas blbý kecy a zase je asi někdy mít budu, až mě naštve.

Jasně, štve mě pořád. Občas mám chuť jí zakroutit tím jejím rozkošným krčkem.
O tom to ale občas je.
A kdyby to, co občas řeknu, o ní řekl někdo jinej, tak zakroutím krčkem jemu. protože tohle jsou věci, co můžu říkat ve vzteku já. Ne něco, co je pravda.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama